Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Wideo Śluby


W ramach naszej działalności, oprócz klasycznego reportażu, oferujemy również filmy troche inne niż klasyczny, weselny standard. Filmujemy w dwie osoby przy uzciu dwóch kamer / lustrzanek HD, często pracujemy w trzy. Podczas pracy wykorzystujemy umiejętności oraz doświadczenie filmowe a uroczystość oraz zabawę rejestrujemy z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych elementów i sytuacji. Nasze filmy nie są czterogodzinnymi tasiemcami. Chodź składa się na to o wiele więcej materiału to staramy sie by produkcja nie przekraczała 2 godzin, fragmenty wybieramy z wyczuciem i ze smakiem. Prace dzielimy na trzy lub cztery etapy: przygotowania w formie filmowej czołówki wraz z błogosławieństwem, potem element kościelny max do 10 min zawiera wstawki filmowe z najważniejszymi elementami ceremonii, potem zabawa weselna, tu rejestracja jest raczej w formie reportażu, realizowany przez dwóch operatorów, w którym zawierają się dodatkowo takie elementy jak życzenia od gości, tance i konkursy oczepinowe - to jest zasadnicza cześć filmu ok 1,5 godziny. Do całości można również zamówić u nas plener filmowy w dwóch wariantach: spacer lub film inscenizowany.

 

 

W ramach naszych usług otrzymacie Państwo wysokiej jakości film zrealizowany i zmontowany z wielka dbaloscią o szczegóły, dzięki czemu będzie on wyjątkową pamiątką dla Was i dla waszych dzieci i wnuków.

 

 

Teledysk z motywem Dosco Polo z lekkim przymrużeniem oka :)

Klip/Plener/film z sesji zdjeciowej

Czołowka / Plener / film z sesji zjeciowej 

czołowka

czołowka/przygotowania/motocykle

plener

Klip / Teledysk/ Skrót na zakonczenie 

zabawa weselna

zabawa weselna _ Lampiony

plener 2